Hakkımızda

Şirket Bilgileri

Üretim ve montaj ekibimiz ile toplamda 100 kişiyi bulan uzman ekibimiz ile yurt içinde ve yurt dışında mermer ve dekorasyon sektörlerinde hizmet vermekteyiz. En büyük misyonumuz yaptığımız ihracat ve ithalatla ülkemizin tanıtıma katkı sağlamak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Hakkımızda

1985 Yılında başlayan tecrübemiz 1995 yılında Lider mermerin oluşmasını sağladı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her zaman daha iyisini yapabileceğini düşünen uzman ekip arkadaşlarımız ile 20 yıla yakın bir süredir size hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Tecrübelerimizi sizin için kullanmaya devam edeceğiz.
Kalite için her zaman LİDER MERMER.

Misyonumuz

İstihdamı artırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni yatırımlar yapmak suretiyle kaliteli mal ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Çağdaş yenilikçi düşünce yapısı, tüm Türkiye çağında iletişim ve uzmanlaşmış kadrosu ile modernize edilmiş tesislerinde yeni teknolojileri kullanarak, standartlara uygun ve uygulama detayları çözülmüş ürünler üretip, mermer sektöründeki tüm yapıların uzun ömürlü ve sağlıklı yaşam koşullarına kavuşmasını sağlamak.